Prostowanie okien i drzwi PCV w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Nie martw się wymianą okien i drzwi na nowe, nawet zakrzywione ramy nie są nam straszne. W KNiZ oferujemy usługę prostowania okien i drzwi PCV na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Na czym polega prostowanie okien i drzwi plastikowych?

Odkształcanie się profili PCV jest rzeczą normalną. Jednak zakrzywione skrzydła okien oraz drzwi mogą wpływać na duże ubytki ciepła i sprawiać, że rachunki za ogrzewanie wzrosną. Prostowanie plastikowych okien i drzwi jest metodą profesjonalną, która nie wymaga demontażu okna. To metoda, którą wykonuje się za pomocą specjalistycznej grzałki.

Oferta prostowania okien i drzwi PCV w KNiZ

W KNiZ oferujemy możliwość prostowania okien i drzwi metodą termiczną, która pozwala na uzyskanie zadowalających efektów w krótkim czasie. Dodatkowo nie wymaga demontażu ram. Wystarczy przestawić skrzydło w pozycji otwartej lub uchylonej, umieścić listwę elektryczną i po 40 minutach profil jest prosty.

Prostowanie okien i drzwi PCV w Krakowie i Nowym Sączu

Twoje okna i drzwi PCV straciły swój pierwotny kształt lub nie zamykają się prawidłowo? Nasza specjalistyczna usługa prostowania okien i drzwi PCV w Krakowie i Nowym Sączu to skuteczne rozwiązanie, które przywróci ich funkcjonalność i estetykę. Zaufaj naszemu doświadczeniu i pozwól, aby Twoje okna i drzwi znów działały bez zarzutu.

Dowiedz się więcej na temat naszej usługi prostowania okien i drzwi PCV w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach. Dajemy 100% gwarancji, że problem się więcej nie powtórzy.

Zobacz także

Menu