Renowacja okien PCV i drzwi PCV w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Jeszcze niedawno wydawało się niemożliwym odświeżać i zmieniać kolory okien i drzwi plastikowych, dzisiaj jest to codzienność! W KNiZ oferujemy renowację okien PCV, drzwi PCV oraz czyszczenie ram okiennych na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Mężczyzna dokonuje renowacji okna PCV.

Kiedy dokonać renowacji okien PCV i drzwi PCV?

Okna i drzwi plastikowe mają ogromne zalety. Dotyczy to również sytuacji, gdy chcemy odświeżyć ich wygląd lub całkowicie zmienić ich kolorystykę. Bazujemy na nowoczesnych, przyjaznych dla środowiska metodach renowacyjnych, które pozostają w harmonii ze specjalnymi właściwościami tworzyw sztucznych. Renowacja okien plastikowych i czyszczenie ram okiennych to doskonały sposób na odświeżenie ich wyglądu w przypadku pojawienia się żółtych przebarwień, uszkodzeń, a także gdy chcemy zmienić ich kolor.

Oferta renowacji okien plastikowych i drzwi PCV w KNiZ

  • Lakierowanie natryskowe białych okien PCV , na których występują żółte przebarwienia

  • Lakierowanie natryskowe okien PCV z okleiną

  • Montaż okleiny, zmiany wyglądu okien (od wewnątrz i na zewnątrz)

  • Retusz małych i dużych uszkodzeń na ramach okiennych

  • Czyszczenie ram plastikowych białych i w różnych kolorach

  • Naprawa, rekonstrukcja uszkodzonych profili/ram okiennych i drzwiowych tj. wgniecenia, pęknięcia, dziury, przypalone miejsca itp.

  • Naprawa przypalonego okna plastikowego lub drzwi plastikowych

Nawet przy zarysowanych, mocno zabrudzonych profilach lub z żółtymi przebarwieniami opracowaliśmy rozwiązania, które sprawiają że Twoje plastikowe okna wygląda jak nowe. Stosowane przez nas systemy powłok są na bazie wody, a zatem przyjazne dla środowiska. Nasza specjalistyczna wiedza i doświadczenie pozwalają na szybką i bezproblemową realizację usługi renowacji okien PCV, czyszczenia ram okiennych i renowacji drzwi PCV na terenie Krakowa i okolic.

Renowacja okien  i drzwi PCV w Krakowie i Nowym Sączu

Twoje okna i drzwi PCV straciły na swojej estetyce lub funkcjonalności? Nasza usługa renowacji okien i drzwi PCV w Krakowie i Nowym Sączu przywróci im świeżość i sprawność. Zapewniamy profesjonalne usługi, które odmienią wygląd Twojego domu oraz zwiększą komfort i bezpieczeństwo.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę renowacji okien PCV i drzwi PCV w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach.

Zobacz także

Menu