Smart Repair – retusz małych uszkodzeń na oknach i drzwiach w Krakowie i okolicach

Dzięki metodzie „Smart Repair” małe uszkodzenia na oknach i drzwiach nie są już tak irytujące. W KNiZ  oferujemy szybki i skuteczny retusz małych uszkodzeń na oknach i drzwiach na terenie Krakowa i okolic.

 

Drewniana rama okienna z drobnymi uszkodzeniami przed wykonaniem retuszu.

Na czym polega retusz małych uszkodzeń na oknach i drzwiach?

„Smart Repair” to innowacyjna retuszu małych uszkodzeń na oknach i drzwiach polegająca na  wypełnianiu ubytków w oknach i drzwiach PCV. Metoda ta bazuje na specjalistycznych woskowych wypełniaczach dostępnych w całej palecie różnych barw od drewnopodobnych do wielu odcieni koloru białego i szarego. Komponenty mogą być używane do powierzchni narażonych na bardzo intensywną eksploatację. Mogą być stosowane do wypełnienia ubytków w oknach i drzwiach PCV wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń.

Do jakich typu szkodzeń używa się metody Smart Repair?

Retusz małych uszkodzeń na oknach i drzwiach może być używany w wypadku:

  • Uszkodzeń oklein okien lub drzwi

  • Rys, przetarć, dziur w okleinie okiennej lub drzwiowej

  • Małych uszkodzeń o średnicy około 1cm

  • Możliwości retuszu większości typu oklein (złoty dąb, antracyt, ciemny orzech, winchester i wiele innych)

Cały proces wypełniania ubytków w oknach i drzwiach PCV  sprowadza się do wypełnienia w odpowiednim kolorze woskiem uszkodzonego miejsca, obrobieniu tego miejsca za pomocą specjalnych narzędzi i zabezpieczeniu miejsca retuszu odpowiednimi specyfikami. W efekcie odzyskujemy walory optyczne uszkodzonego miejsca. Przy uszkodzeniach na okleinach drewnopodobnych odwzorujemy także strukturę słojów struktury drewna.

Na Twoich oknach i drzwiach pojawiły się małe uszkodzenia? Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej na temat oferty Smart Repair w Krakowie i okolicach.

Zdecyduj się na naszą ofertę i zminimalizuj koszty naprawy

Menu