Renowacja mebli z użyciem laminatów architektonicznych w Krakowie i okolicach

Z biegiem lat Twoja kuchnia straciła na wyglądzie, fronty są uszkodzone, blaty kuchenne mocno porysowane, szafy i drzwi nie pasują kolorystycznie do wnętrza po remoncie, a może po prostu chcesz zmienić kolor wystroju? Mamy na to rozwiązanie – oklejanie mebli! Ten sposób renowacji mebli pozwoli Ci zmianę wyglądu Twojej kuchni, bez ponoszenia przy tym ogromnych kosztów. Dzięki naszym foliom samoprzylepnym możesz tchnąć nowe życie w swoje pomieszczenia!

Różnego rodzaju okleiny wykorzystywanych do renowacji mebli.

Oklejanie mebli – blatów, szaf i stołów

Oklejanie mebli (szafek kuchennych, frontów, komód czy blatów i stołów) to szybki i niedrogi sposób na metamorfozę wnętrza. Nie musisz martwić się dużymi kosztami, dzięki samoprzylepnym okleinom możesz na nowo cieszyć się wyglądem mebli, jakby dopiero wyszły z fabryki! Dokonujemy renowacji mebli drewnianych, kuchennych, blatów, frontów, drzwi, nawet tych uszkodzonych, przez odbudowę naruszonej powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo okleiny w różnej klasie cenowej, co pozwala nam sprostać wymaganiom każdego klienta.

Renowacja mebli drewnianych

Renowacja mebli drewnianych w ostatnim latach jest na czasie. Posiadacze starych mebli decydują się na ich odnowienie, a nie wyrzucenie i zakup nowych. To doskonały sposób, aby tchnąć nowe życie w unikatowe meble. Nasze oferta renowacji mebli drewnianych w Krakowie i okolicach pozwala na odnowienie i przywrócenie dawnego blasku meblom za pomocą samoprzylepnej folii. Możemy także całkowicie zmienić wygląd mebla.

Oklejanie mebli kuchennych

Większość mebli kuchennych, szczególnie w starszych kuchniach pokryte jest folią, która z czasem pęka i zaczyna odchodzić. Oklejanie mebli kuchennych to doskonały sposób na odnowienie, ale także zmianę wyglądu naszych szaf i blatów. Chcesz zmienić wygląd swojego wnętrza, ale nie stać Cię na nowe meble i remont? Warto rozważyć oklejanie blatu kuchennego i odnowienie mebli kuchennych za pomocą folii. To atrakcyjne i przystępne cenowo rozwiązanie, a wykonane profesjonalne potrafi służyć przez lata.

Oklejanie szaf przesuwnych i stołu

Kuchnia to nie jedynie miejsce, w którym możemy wykorzystać możliwość folii samoprzylepnych. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się także do renowacji mebli w salonie lub sypialni. Znudził Ci się wygląd Twoich mebli, a może chcesz je odnowić? Oferujemy oklejanie szaf przesuwnych, stołów i innych.

Kolory oklein samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania mebli

Dostępna paleta kolorów oklein samoprzylepnych jest właściwie nieograniczona. W ofercie znajdują się dekory drewnopodobne, kolory jednolite, kolory imitujące kamień naturalny, skóry, kolory metaliczne i wiele innych.

Renowacja mebli – dla kogo?

Naszą ofertę oklejania mebli kierujemy do wszystkich, którzy nie chcą ponosić wysokich kosztów gruntownych remontów. Zapraszamy do kontaktu:

 • Hotele

 • Restauracje

 • Firmy

 • Galerie

 • Sklepy

 • Gospodarstwa domowe

Oklejanie mebli – marki

Do renowacji mebli wykorzystujmy okleiny takich firm jak:

 • 3M Di-Noc

 • Cover Styl

 • Oracal

 • D-C-Fix

 • Respect

 • Renolit

 • Hornschuh

Zapraszamy do kontaktu

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat usługi wymiany renowacji mebli w Krakowie i okolicach zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Menu