Renowacja mebli z użyciem laminatów architektonicznych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Z biegiem lat Twoja kuchnia straciła na wyglądzie, fronty są uszkodzone, blaty kuchenne mocno porysowane, szafy i drzwi nie pasują kolorystycznie do wnętrza po remoncie, a może po prostu chcesz zmienić kolor wystroju? Mamy na to rozwiązanie – oklejanie mebli! Ten sposób renowacji mebli drewnianych, kuchennych, skórzanych i innych pozwoli Ci zmianę wyglądu Twojej przestrzeni, bez ponoszenia przy tym ogromnych kosztów. Dzięki naszym foliom samoprzylepnym możesz tchnąć nowe życie w swoje pomieszczenia! Nasza usługa odnawiania mebli to także doskonałe rozwiązanie dla firm, które chcą odświeżyć wygląd swoich lokali bez konieczności zakupu nowego wyposażenia.

Różnego rodzaju okleiny wykorzystywanych do renowacji mebli.

Renowacja mebli kuchennych

Większość mebli kuchennych, szczególnie w starszych kuchniach pokryte jest folią, która z czasem pęka i zaczyna odchodzić. Odnawianie mebli kuchennych to doskonały sposób na odświeżenie, ale także zmianę wyglądu naszych szaf i blatów. Chcesz zmienić wygląd swojego wnętrza, ale nie stać Cię na nowe meble i remont? Warto rozważyć oklejanie blatu kuchennego i renowacje szafek kuchennych za pomocą folii. To atrakcyjne i przystępne cenowo rozwiązanie, a wykonane profesjonalne potrafi służyć przez lata.

Renowacja mebli drewnianych

Renowacja mebli drewnianych w ostatnim latach jest na czasie. Posiadacze starych mebli decydują się na ich odnowienie, a nie wyrzucenie i zakup nowych. To doskonały sposób, aby tchnąć nowe życie w unikatowe meble. Nasze oferta renowacji mebli drewnianych i odnawianie mebli fornirowanych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach pozwala na odnowienie i przywrócenie dawnego blasku meblom za pomocą samoprzylepnej folii. Dzięki usłudze renowacji starych mebli drewnianych w domu i formie możemy także całkowicie zmienić ich wygląd.

Renowacja mebli skórzanych

Twoje ulubione skórzane meble straciły swój dawny blask? Dzięki usłudze renowacji mebli skórzanych nie musisz wynosić ich na śmietnik i martwić się zakupem nowych. Renowacja mebli skórzanych to proces, który pozwala odzyskać dawny blask i elegancję skórzanym sofom, fotelom, krzesłom czy innym elementom wyposażenia wnętrz. Jest to specjalistyczna usługa, która wymaga wiedzy, doświadczenia oraz stosowania odpowiednich metod i materiałów. Proces ten nie tylko poprawia wygląd mebli, ale również przyczynia się do przedłużenia ich żywotności.

Renowacja mebli PRL

Renowacja mebli z okresu PRL stała się w ostatnich latach popularnym trendem, łączącym w sobie zarówno elementy historyczne, jak i modę na vintage i retro. Meble z tego okresu, charakteryzujące się solidnym wykonaniem i często unikatowym designem, zyskują nowe życie dzięki starannym pracom renowacyjnym. Chcesz nadać nowy wygląd swoim meblom, jednocześnie zachowując ich niepowtarzalny charakter oraz design? Renowacja mebli z PRL to usługa dla Ciebie!

Oklejanie mebli – blatów, szaf i stołów

Oklejanie mebli (szafek kuchennych, frontów, komód czy blatów i stołów) to szybki i niedrogi sposób na metamorfozę wnętrza. Nie musisz martwić się dużymi kosztami, dzięki samoprzylepnym okleinom możesz na nowo cieszyć się wyglądem mebli, jakby dopiero wyszły z fabryki! Dokonujemy renowacji mebli drewnianych, kuchennych, blatów, frontów, drzwi, nawet tych uszkodzonych, przez odbudowę naruszonej powierzchni. W naszej ofercie znajdą Państwo okleiny w różnej klasie cenowej, co pozwala nam sprostać wymaganiom każdego klienta.

Oklejanie szaf przesuwnych i stołu

Kuchnia to nie jedynie miejsce, w którym możemy wykorzystać możliwość folii samoprzylepnych. To rozwiązanie doskonale sprawdzi się także do renowacji mebli w salonie lub sypialni. Znudził Ci się wygląd Twoich mebli, a może chcesz je odnowić? Oferujemy renowację szaf przesuwnych, stołów i innych.

Kolory oklein samoprzylepnych wykorzystywanych do oklejania mebli

Dostępna paleta kolorów oklein samoprzylepnych jest właściwie nieograniczona. W ofercie znajdują się dekory drewnopodobne, kolory jednolite, kolory imitujące kamień naturalny, skóry, kolory metaliczne i wiele innych.

Renowacja mebli – dla kogo?

Naszą ofertę oklejania mebli kierujemy do wszystkich, którzy nie chcą ponosić wysokich kosztów gruntownych remontów. Zapraszamy do kontaktu:

 • Hotele

 • Restauracje

 • Firmy

 • Galerie

 • Sklepy

 • Gospodarstwa domowe

Renowacja mebli dla firm

Odnawianie mebli to doskonały sposób na odnowienie wyglądu, a także naprawę starego wyposażenia przy jednoczesnym zachowaniu jego charakteru. Renowacja mebli dla firm to usługa, która zyskuje na popularności, ponieważ pozwala na odświeżenie lokalu, biura, sali konferencyjnej, czy innych przestrzeni komercyjnych bez konieczności ponoszenia dużych kosztów związanych z zakupem nowych mebli. Odnowienie mebli daje możliwość dostosowania ich wyglądu do aktualnego wizerunku i kultury firmy. Można wybrać specyficzne kolory i wzory, które będą odzwierciedlały charakter firmy.

Oklejanie mebli – marki

Do renowacji mebli wykorzystujmy okleiny takich firm jak:

 • 3M Di-Noc

 • Cover Styl

 • Oracal

 • D-C-Fix

 • Respect

 • Renolit

 • Hornschuh

Renowacja mebli w Krakowie i Nowym Sączu

Czy Twoje meble potrzebują odnowienia? Nasza firma oferuje profesjonalną usługę renowacji mebli w Krakowie i Nowym Sączu i okolicach. Specjalizujemy się w przywracaniu blasku starym, zaniedbanym, a także antycznym meblom. Dzięki naszej pomocy, Twoje meble kuchenne, krzesła, stoły, szafy czy komody mogą znów wyglądać jak nowe. Oferujemy indywidualne podejście, wysokiej jakości materiały i ekologiczne metody renowacji. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej i umówić się na bezpłatną wycenę.

Zobacz także

Menu