Naprawa dziury w drzwiach – rekonstrukcja uszkodzonych ram okiennych i drzwiowych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Groźnie wyglądające uszkodzenia okien i drzwi zazwyczaj nie muszą oznaczać ich wymiany. W KNiZ oferujemy naprawę dziur w drzwiach, usuwanie rys z okien PCV, rekonstrukcję drzwi i okien na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Stara i zniszczona drewniana rama okienna poddawana rekonstrukcji oraz zabiegowi usuwania dziur.

Usuwanie rys z okien PCV i naprawa dziur w drzwiach – rekonstrukcja drzwi i okien

Czasem zdarzają się niezaplanowane sytuacje przez które nasze okna lub drzwi doznają dużych uszkodzeń. Powodów może być mnóstwo: włamanie, prace budowlane, przypalone okno/drzwi na skutek pozostawionego gorącego żelazka w pobliżu, szkody podczas montażu, wyważanie drzwi przez straż itd. Szkody wywołane tymi wydarzeniami często zmuszają nas do wymiany całego elementu, przez co oczywiście najbardziej cierpi nasz portfel. Firma KNiZ daje alternatywę – naprawiamy i rekonstruujemy praktycznie większość rodzajów szkód wyrządzonych na profilach okiennych lub drzwiowych. M.in. naprawiamy dziury w drzwiach i usuwamy rysy z okien PCV.

Jakie rodzaje uszkodzeń nadają się do rekonstrukcji drzwi i okien?

  • Naprawa wgnieceń, dziur po próbie włamania

  • Naprawa przypalonego okna lub drzwi

  • Rekonstrukcja oderwanych części ram okien i drzwi

  • Naprawa pęknięć, rys, przypaleń, dziur, wgnieceń, oderwanych części materiału

  • Naprawa okleiny w oknach i drzwiach

Naprawiamy okna i drzwi ze wszystkich dostępnych materiałów:

  • PCV/plastik

  • Drewno

  • Aluminium

  • Metal

Zanim zdecydujesz się na wymianę, zawsze warto zapytać nas o możliwość naprawy to nic nie kosztuje, a może pomóc zaoszczędzić dużo pieniędzy i nerwów. Naprawiamy dziury w drzwiach, usuwamy rysy z okien PCV, a także zajmujemy się kompleksową rekonstrukcją drzwi i okien w Krakowie i okolicach. W zakładce „realizacje” możesz obejrzeć zdjęcia z naszych realizacji. Na prezentowanych zdjęciach widać porównanie naprawianego elementu przed naprawą i po naprawie.

Rekonstrukcja uszkodzonych ram okiennych i drzwiowych w Krakowie i Nowym Sączu

Twoje ramy okienne lub drzwiowe zostały uszkodzone przez czynniki atmosferyczne, upływ czasu, czy niefortunne zdarzenia? Nasza profesjonalna usługa rekonstrukcji uszkodzonych ram okiennych i drzwiowych w Krakowie i Nowym Sączu przywróci im dawną funkcjonalność i estetykę. Z nami Twoje okna i drzwi będą wyglądać i działać jak nowe!

Menu