Naprawa okien i drzwi po włamaniu w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Po włamaniu najważniejszą rzeczą dla jego ofiar jest przywrócenie bezpieczeństwa w swoim domu. Firma KNiZ, tak szybko jak to możliwe, znajdzie się na miejscu i naprawi uszkodzone po włamaniu drzwi oraz okna oraz zarekomenduje najlepsze zabezpieczenia, m.in. okien i drzwi balkonowych, przed włamaniem. Oferujemy usługę profesjonalnej naprawy okien i drzwi po włamaniu na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Mężczyzna z łomem włamuje się do domu, ponieważ okna nie były zabezpieczone przed włamaniem.

Co zrobić po włamaniu? Zabezpieczenia okien przed włamaniem

Pomożemy usunąć ślady włamania na Twoich oknach i drzwiach. Jeśli chcesz pomożemy także w zabezpieczeniu okien przed włamaniem. Zadbamy także o zabezpieczenie drzwi wejściowych, balkonowych i okien przed włamaniem.

Naprawa drzwi i okien po włamaniu

80% uszkodzeń powstałych na skutek włamania można z sukcesem usunąć, w większości wypadków kosztowna wymiana okien lub drzwi nie jest konieczna. Większość szkód spowodowanych włamaniem, takich jak, ślady dźwigni, wgniecenia, odpryski można naprawić bezpośrednio na miejscu u klienta. Pracujemy wg uznanych procedur i technik naprawczych. Naprawiamy ślady dźwigni, wgniecenia, pęknięcia, rysy, przypalenia, uszkodzone okucia i zamki (wymiana zamków w drzwiach antywłamaniowych). Uszkodzone elementy są kształtowane termoplastycznie, obrabiane, wypełniane specjalnymi komponentami, szlifowanie, malowane lub foliowane. Oferujemy także możliwość wymiany klamek w drzwiach antywłamaniowych.

Naprawiamy, okna, drzwi balkonowe, drzwi tarasowe, drzwi wejściowe. Podejmujemy się rekonstrukcji wszystkich typów materiałów, PCV, drewno, aluminium.

Czy warto zabezpieczyć okna przed włamaniem?

Oferujemy montaż dodatkowych zabezpieczeń antywłamaniowych dla Twoich okien i drzwi. Na życzenie klienta doradzimy i zaprojektujemy bezpieczeństwo Twojego domu, a także zabezpieczymy okna i drzwi balkonowe przed włamaniem. Zabezpieczenie okien przed włamaniem daje właścicielom domu lub mieszkania spokój oraz poczucie bezpieczeństwa, które jest szczególnie ważne po tym przykrym incydencie.

Jak zabezpieczyć okna i drzwi przed włamaniem?

Zawsze zamykaj drzwi dwa razy, kiedy wychodzisz z domu. Nie zostawiaj otwartych ani uchylonych okien, gdy nie ma Cię w domu. Upewnij się również, że w newralgicznych punktach nie są swobodnie dostępne pomoce dostępu, takie jak kosze na śmieci, meble ogrodowe, drabiny lub pomoce do wspinania się na przykład na balkony lub dach wiaty. Włamywacze to istoty ciemności. Dlatego zadbaj o to, aby wieczorem i w nocy drzwi wejściowe, do piwnicy i tylnego wejścia były oświetlone. Jeżeli obawiasz się kradzieży zdecyduj się na zakup zabezpieczeń na okna przed włamaniem. Możesz także zdecydować się na zamków w drzwiach, także antywłamaniowych.

Zobacz także przeprowadzone przez nas realizacje z napraw okien i drzwi uszkodzonych po włamaniu na terenie Krakowa i okolic.

Naprawa okien i drzwi po włamaniu na terenie Krakowa i Nowego Sącza

Czy Twoje okna lub drzwi ucierpiały w wyniku włamania? Rozumiemy, jak ważne jest szybkie przywrócenie bezpieczeństwa w Twoim domu czy biurze. Dlatego oferujemy profesjonalną naprawę okien i drzwi na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic. Zapraszamy do kontaktu.

Menu