Malowanie drzwi i okien aluminiowych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Nowoczesna stolarka aluminiowa także wymaga poprawek lakierniczych, dlatego w KNiZ oferujemy usługę malowania drzwi i okien aluminiowych na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Kiedy wykonać malowanie okien i drzwi aluminiowych?

Okna i drzwi aluminiowe są szczególnie odporne na warunki atmosferyczne i dzięki niewielkiemu zużyciu materiału nie wymagają częstej konserwacji. Dodatkowym ich atutem jest fakt, że podlegają 100% recyklingowi. Stolarkę aluminiową najczęściej spotykamy w nowoczesnym i przemysłowym budownictwie, rzadko w lokalach mieszkalnych. Konstrukcje aluminiowe nie ulegają korozji, natomiast z czasem tracą swój blask poprzez zarysowania lakieru,  blaknięcie koloru, szczególnie w konstrukcjach zamontowanych w południowej i zachodniej części budynku. W takim wypadku niezwykle przydatna będzie usługa renowacji drzwi i okien aluminiowych.

Oferta renowacji drzwi i okien aluminiowych w KNiZ

Firma KNiZ oferuje całe spectrum możliwości malowania drzwi i okien aluminiowych. Naszą specjalnością są:

  • Odświeżanie koloru ram okien i drzwi metodą natryskową

  • Zmiana koloru okien i drzwi na życzenie klienta (dostępne wszystkie kolory RAL)

  • Zmiana koloru okien i drzwi na kolory metaliczne lub strukturalne

  • Oklejanie okien i drzwi aluminiowych okleinami drewnopodobnymi

  • Rekonstrukcja uszkodzonych profili, ram okiennych i drzwiowych

  • Naprawa uszkodzonych elementów po włamaniu

  • Usuwanie przebarwień, przetarć, rys, dziur, wgnieceń itp. w ramach okien i drzwi.

  • Serwis: regulacja, wymiana uszczelek, wymiana szyb, wymiana uszkodzonych mechanizmów.

Podchodzimy do każdego problemu kompleksowo, dlatego świadczymy usługi lakiernicze, naprawcze, retuszerskie i mechaniczne. Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej. Zapraszamy także do działu „Realizacje” gdzie znajdziesz zdjęcia z naszych prac z zakresu renowacji okien i drzwi aluminiowych na terenie Krakowa i okolic.

Malowanie drzwi i okien aluminiowych w Krakowie i Nowym Sączu

Chcesz odświeżyć wygląd swoich drzwi i okien aluminiowych? Nasza firma oferuje specjalistyczne usługi renowacji drzwi i okien aluminiowych w Krakowie i Nowym Sączu. Zapewniamy nowoczesne i trwałe rozwiązania, które nie tylko poprawią estetykę Twojego domu lub biura, ale także zabezpieczą aluminiowe elementy przed czynnikami zewnętrznymi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat tej usługi zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zobacz także

Menu