Renowacja okien i drzwi drewnianych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Piękno wymaga pielęgnacji, nie inaczej jest w przypadku stolarki drewnianej. W KNiZ oferujemy kompleksowe usługi renowacji okien i drzwi drewnianych na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

ALT: Kobieta dokonuje renowacji okien drewnianych za pomocą specjalnego kosmetyku do drewna.

Dlaczego warto odnowić drewniane okna i drzwi?

Nic tak nie przyczynia się do stworzenia ciepłej i przytulnej atmosfery w Twoim domu jak drewniane okna i drzwi. Jednakże ich trwałość w dużej mierze zależy od pielęgnacji. Ramy nowoczesnych okien i drzwi są już na etapie produkcji pokryte wysokiej jakości powłokami. Należy je jednak regularnie poddawać renowacji, mniej więcej co trzy do pięciu lat, aby chronić powierzchnię drewna przed wilgocią. Przy regularnej renowacji drzwi i okien drewnianych ich żywotność może sięgać nawet do 60-ciu lat, ponieważ drewno ma przewagę nad innymi materiałami i można je w prostszy sposób naprawiać.

Kiedy wykonać renowację drewnianych drzwi i okien?

Często zdarza się, że prześpimy okres, w którym możemy korzystnie finansowo zabezpieczyć naszą stolarkę drewnianą przy pomocy odpowiednich kosmetyków do drewna. Efektem czego jest odchodzący, łuszczący się lakier lub co gorsza gnijące, próchniejące ramy okienne i drzwiowe.

Nasza firma oferuje renowację drewnianych drzwi oraz okien w Krakowie i okolicach przy użyciu wysokiej jakości produktów firmy Remmers i Ottimo. Oferujemy kompletne odnawianie drzwi drewnianych oraz okien: skrobanie starej odchodzącej powłoki, impregnowanie i lakierowanie. Rekonstrukcja uszkodzonych, spróchniałych miejsc w drewnie, szpachlowanie/zamykanie otwartych szczelin w ramach okiennych. Stosujemy tradycyjnie metody lakierownia pędzlem i wałkiem malarskim, lakierujemy także metodą natryskową. Po wykonanej usłudze instruujemy naszych klientów jak dbać o drewnianą stolarkę i jakich kosmetyków do drewna używać, żeby wydłużyć jej żywotność i uniknąć kosztów kolejnych remontów.

Renowacja okien i drzwi drewnianych w Krakowie i Nowym Sączu

Twoje drewniane okna i drzwi straciły swój dawny urok? Nasza specjalistyczna usługa renowacji drewnianych okien i drzwi w Krakowie i Nowym Sączu to idealne rozwiązanie dla Ciebie. Odkryj na nowo piękno i charakter swojego domu dzięki naszym profesjonalnym usługom renowacji.

Skontaktuj się z nami i poznaj szczegółową ofertę renowacji okien i drzwi drewnianych w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach.

Zobacz także

Menu