Wymiana okleiny na drzwiach zewnętrznych i oknach w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Czy można naprawić uszkodzenia okleiny na oknach lub drzwiach plastikowych w kolorze lub w dekorze drewnopodobnym? W KNiZ szybko wymienimy okleinę na drzwiach zewnętrznych, balkonowych i oknach na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Różne rodzaje okleiny wymienianej na drzwiach oraz oknach PCV.

Naprawa okleiny okiennej i drzwiowej

Uszkodzenia okleiny (rysy, przetarcia, łuszcząca się okleina, dziury, zadrapania), które powstały na skutek transportu, montażu stolarki, błędnego czyszczenia agresywnymi środkami, podczas próby włamania lub przeprowadzki doprowadzają nas do szewskiej pasji. Wydawałoby się, że tego typu szkody nie da się usunąć trwale, a jedynie prowizorycznie zatuszować. Nic bardziej mylnego! Firma KNiZ jako certyfikowany partner producentów oklein naprawczych firmy Renolit i Hornschuh jest w stanie naprawić uszkodzone elementy okleiny w oknach i drzwiach PCV w kolorze lub w dekorze drewnopodobnym.

Wymiana okleiny na oknach i drzwiach

Często spotykanym problem w oknach plastikowych jest łuszcząca lub marszcząca się okleina. Problem ten występuje najczęściej na oknach lub drzwiach usytuowanych od strony południowej i zachodniej budynku, ponieważ tam maja największą ekspozycje na słońce. Pod wpływem wysokich temperatur z biegiem lat okleina zaczyna odchodzić od profili okiennych i wymagana jest naprawa okleiny w oknach lub drzwiach PCV

Wymiana okleiny okiennej i drzwiowej jest zdecydowanie korzystniejszą finansowo opcją od wymiany całego elementu lub kilku elementów. W KNiZ oferujemy możliwość wymiany na drzwiach zewnętrznych, wewnętrznych, a także oknach.

Technologia wymiany okleiny na drzwiach i oknach sprowadza się do usunięcia starej okleiny, przygotowania podłoża dla nowej okleiny i montaż nowej okleiny, w tym samym kolorze co pozostałe części okna.

Kiedy warto skorzystać z usługi naprawy okleiny okna PCV i plastikowych drzwi?

  • Łuszcząca się okleina

  • Marszcząca się okleina

  • Duże uszkodzenia okleiny o średnicy 1 cm (np. wgniecenia po próbie włamania)

  • Głębokie i rozległe rysy

  • Plamy na okleinie od agresywnych środków czyszczących

  • Przypalona okleina

  • Zmiana designu okien i drzwi

Chcesz zmienić wygląd, a może pozbyć się nieestetycznych zmian na drzwiach i oknach w Twoim domu? Skontaktuj się z nami. Oferujemy usługę wymiany okleiny na drzwiach oraz oknach w Krakowie i okolicach.  

Wymiana okleiny na drzwiach i oknach na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic

Czy Twoje drzwi i okna potrzebują odświeżenia? Nasza usługa wymiany oklein na drzwiach i oknach to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Krakowa, Nowego Sącza i okolic! Zadbaj o nowy, świeży wygląd swojego domu lub biura, nie ponosząc kosztów wymiany całych okien i drzwi.

Jeśli chcesz dowiedzieć się czegoś więcej na temat usługi wymiany okleiny okiennej i drzwiowej zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z nami, chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje pytania i rozwiejemy wszelkie wątpliwości.

Zobacz także

Menu