Oklejanie drzwi i okien folią w Krakowie, Nowym Sączu i okolicach

Dzięki oklejeniu okien i drzwi folią zmienimy ich wygląd bez konieczności wymiany. W KNiZ  oferujemy usługę oklejania drzwi i okien w atrakcyjnej cenie na terenie Krakowa, Nowego Sącza i okolic.

Próbniki z różnymi kolorami i fakturami folii do oklejania drzwi i okien.

Kiedy okleić drzwi i okna okleiną?

Po remoncie często zdarza się, że nagle nasze stare okna i drzwi zaczynają kontrastować na tle świeżo wyremontowanego domu/mieszkania. Wymiana całej stolarki to bardzo duże i drogie przedsięwzięcie, na które nie każdy ma ochotę. Poza tym wymiana stolarki kojarzy się bardzo negatywnie – gruz, pył, brud. W KNiZ dajemy alternatywę w postaci folii samoprzylepnej do oklejania okien i drzwi. Możliwości kolorystycznych jest naprawdę wiele, kolory pełne, drewnopodobne, kolory metaliczne, marmurowe, skóra i wiele innych, w sumie około 650 różnych barw i struktur. Za pomocą folii samoprzylepnej możesz okleić drzwi wejściowe, balkonowe, a także okna. To doskonały sposób na szybką i przystępną cenowo zmianę wyglądu.

Dlaczego warto okleić drzwi i okna?

Podstawową cechą metody oklejania drzwi i okien okleiną jest fakt, że jest mało inwazyjna, w praktyce aplikacja folii nie niesie za sobą bałaganu. Usługę wykonuje się w czystej i przyjemnej atmosferze. Kolejnym atutem folii samoprzylepnej jest jej cena, jeśli zestawimy nasza usługę oklejania ram okiennych i drzwi versus wymiana okien i drzwi nie będziemy mieli więcej wątpliwości którą opcje wybrać. To doskonała alternatywna dla kosztownej wymiany. Nie chcesz decydować się na głośny remont? Okleimy drzwi i okna w Twoim mieszkaniu sprawnie i bez bałaganu! Folia samoprzylepna jest materiałem termokurczliwym co pozwala na oklejenie dowolnych kształtów i przetłoczeń z jednego kawałka – świadczy to o wysokiej jakości produktu.

Zalety oklejania drzwi i okien okleiną:

  • Efektywnie niższa cena nawet do 70% w stosunku do wymiany

  • Mało inwazyjna metoda, nie generuje niechcianego bałaganu

  • Szeroka paleta barw

  • Wysoka jakość produktu

Oklejanie drzwi i okien folią w Krakowie i Nowym Sączu

Chcesz nadać swoim drzwiom i oknom nowy, świeży wygląd bez konieczności kosztownej wymiany? Nasza usługa oklejania drzwi i okien folią w Krakowie i Nowym Sączu to szybkie i efektywne rozwiązanie, które odmieni wygląd Twojego domu. Wybierz z naszej szerokiej gamy wzorów i kolorów, aby stworzyć unikalny styl dopasowany do Twoich potrzeb.

Zobacz także

Menu