SERWIS OKIEN, NAPRAWA DRZWI I WYMIANA ZAMKÓW W KRAKOWIE I OKOLICACH

Twoje okna lub drzwi wymagają profesjonalnego serwisu lub naprawy? Skontaktuj się z KNIZ. Oferujemy serwis i naprawę okien w Krakowie i okolicach. Zajmujemy się wymianą uszczelek w oknach, regulacją okien drewnianych, PCV i aluminiowych, montażem nawiewników oraz wymianą szyb. Nasza oferta obejmuje także serwis drzwi – naprawę, regenerację, wymianę zamków, wymianę zawiasów w drzwiach, wymianę klamek i wiele innych.

Mężczyzna wykonuje serwis okien poprzez regulację okien PCV.

Wymiana zamków w drzwiach i naprawa okien PCV w Krakowie i okolicach

Okna i drzwi to najważniejsza część Twojego domu. Chronią przed nieprzyjemnymi skutkami zimna, ciepła, wilgoci, wiatru i hałasu oraz tworzą komfortowe i bezpieczne środowisko życia. Aby jak najdłużej zachować ich jakość, wydłużyć żywotność elementów i zmniejszyć potrzebę napraw warto dbać o regularny serwis drzwi i okien. Kraków to miasto z wieloma fachowcami. Wybierz zaufaną i rzetelną firmę. W KNIZ wiemy, jak ważny jest regularny serwis okien i drzwi. Mamy także szeroką wiedzę z zakresu różnego rodzaju napraw  i wymian na terenie Krakowa i okolic – wymiana zamków w drzwiach, naprawa i regulacja okien PCV, montaż nawiewników okiennych, naprawa drzwi wejściowych, wymiana szyb i wiele więcej.

Zakres usług serwisu okien i drzwi w KNIZ w Krakowie i okolicach

  • Regulacja i konserwacja wszystkich typów okien i drzwi (rozwierne, rozwierno-uchylne, przesuwne itd.)

  • Wymiana zużytych uszczelek okiennych i drzwiowych

  • Wymiana szyb w oknach plastikowych i drewnianych

  • Wymiana mechanizmu w oknie

  • Wymiana zamków w drzwiach

  • Naprawa i wymiana zawiasów w drzwiach

  • Prostowanie wygiętych skrzydeł okiennych

  • Montaż nawiewników okiennych

  • Naprawa i wymiana klamek w drzwiach i oknach

Naprawa wszystkich dostępnych typów materiałów: PCV, drewno, aluminium. Oferujemy szeroki zakres usług z zakresu wymiany, regulacji, konserwacji i naprawy drzwi wejściowych oraz okien w Krakowie i okolicach.

Zdecyduj się na coroczny serwis drzwi i okien w Krakowie i zaoszczędź 20 % ceny regularnej. Zapraszamy także do zapoznania się z naszą pełną ofertą dotyczącą stolarki okienno-drzwiowej w Krakowie i okolicach.

Menu